PNTCMZ Football

Najczęściej zadawane pytania:

 
Na czym mogę odtworzyć płytkę?

Kurs można odtworzyć na każdym komputerze, DVD, playstation lub xbox. 

Czy poradzę sobie jak dopiero zaczynam przygodę z piłką?

Tak, poradzisz sobie. Gdy ćwiczenie będzie dla Ciebie za trudne możesz wykonać ćwiczenia z poprzedniego treningu lub wykonywać je wolniej. Zadbaliśmy o to aby kurs był odpowiedni zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Czy warto kupić kurs jeśli trenuję w klubie?

Zdecydowanie tak. Zadaniem tego kursu jest całkowicie odmienić Twoją technikę – sprawi to, że będziesz dominował na boisku i jeszcze lepiej radził sobie w klubie i na treningach!

Co jeśli mam mało czasu i sporo obowiązków?

To żaden problem. Zaprojektowaliśmy kurs tak, abyś to Ty decydował kiedy odbędziesz treningi. Sugerujemy aby były one jak najczęściej, jednak jeśli wydłużysz kurs ponad wskazany miesiąc i będziesz robił np 2 treningi tygodniowo po 40 minut to nic się nie stanie 🙂

Czy kurs polepszy moje umiejętności jeśli z piłką nożną radzę sobie bardzo dobrze?

Oczywiście, że tak. Kurs zawiera w sobie bardzo dużą ilość ćwiczeń doskonalących każdy aspekt gry w piłkę. Mogę się założyć, że wiele z tych ćwiczeń będziesz widział pierwszy raz. Gdy ćwiczenie będzie dla Ciebie za łatwe wykonuj je szybciej. Zadbaliśmy o to aby kurs był odpowiedni zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jakimi metodami można dokonać płatności w serwisie pntcmz.pl?

Przyjmujemy płatność online na dwa sposoby:

  1. Za pomocą serwisu Przelewy24 – jest to bezpieczny i popularny w całej Polsce system płatności internetowych, gdzie znajdziesz dowolną, odpowiednią dla Ciebie metodę płatności.
  2. Gotówką u kuriera, w momencie odbioru przesyłki. Jeśli chcesz zapłacić w ten sposób, wybierz kuriera za pobraniem składając zamówienie.

Kurs Treningowy PNTCMZ

kurs pntcmz

Kurs Treningowy PNTCMZ

kurs pntcmz
Close Menu
×
×

Koszyk